دانلود رایگان فرکانس سیاره عطارد (141.27 هرتز)

در این مطلب می توانید فرکانس سیاره عطارد را در فرکانس 141.27 هرتز قرار دارد به صورت کاملا رایگان دانلود کنید. برای دریافت رایگان این فرکانس به ادامه مطلب بروید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

براساس علم آسترولوژی و نجوم، هر سیاره بر روی فرکانس رادیویی خاصی ارتعاشاتی ایجاد می کند. این ارتعاشات از دید آسترولوژی و متافیزیک تاثیرات مختلفی بر روی ما و زندگی مان دارند. با گوش دادن به فرکانس هر سیاره می توان ارتعاشات آن را هم دریافت کرد.

سیاره عطارد هم مانند دیگر سیارات ارتعاش و فرکانس مخصوص به خود را دارد. فرکانس رادیویی این سیاره که ارتعاش آن را ساطع می کند، فرکانس 141.27 هرتز می باشد. همچنین فرکانس سیاره عطارد ارتعاشاتی در زمینه ارتقاء، پیشرفت، روشنایی مسیر و حرکت به سمت جلو و رسیدن به خواست ها را ایجاد می کند.

وبسایت سینرژی با ناهید هم مثل همیشه و برای آگاهی و کمک به شما کاربران عزیز، فرکانس سیاره عطارد را برای شما تهیه کرده و در اختیارتان قرار داده است. هم اکنون می توانید این فرکانس را به صورت کاملا رایگان از این وبسایت دریافت کنید.

برای دانلود این فرکانس باید وارد حساب تان شوید و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت

خواندن
مفهوم مانترا چله عاشقی