معرفی کریستال کوارتز برای سنگ درمانی و درمانگری

در این مطلب در مورد ویژگی های منحصر به فرد کریستال کوارتز برای سنگ درمانی و درمانگری برای شما صحبت کرده ایم و در خصوص از تاثیرات این سنگ برای درمان بیماری ها در بین اقوام کهن توضیح دهیم. اگر دوست دارید با این سنگ و تاثیرات آن برای درمان آشنا شوید، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

معرفی کریستال کوارتز

کریستال کوارتز شفاف، که بنام کریستال کوهی  یا کوآرتز بلورین (بی رنگ) نیز خوانده می شود، اگر در بین تمدن های باستانی و حاضر، مقدس ترین نباشد، لااقل یکی از مقدس ترین سنگها است.

کریستال کوارتز، عصاره صخره ها و بالاترین تجلی از قلمرو معدنیهاست. این کریستال را، در کوهها و صخره ها می یابند. گاهی شفاف تر و روشن تر از آب است و از وراء آن می توانیم اشیاء را به همان روشی که از وراء آینه می بینیم مشاهده نمائیم.

کریستال کوارتز، نور را می گیرد و بصورت قوس و قزح زیبائی منعکس می نماید. کریستال کوآرتز، سمبولی از انرژی مشعشع مربوط به نور سفید می باشد. اگر این کریستال را دارید، لطفا آن را دم دست بیاورید؛ بگذارید تا در کنارتان باشد؛ آن را مشاهده کنید، آن را احساس کنید؛ وقتی این مطلب را می خوانید، بگذارید تا ارتباطی بین شما و آن برقرار شود.

کریستال کوارتز، سمبل، بیانگر و آینه ای از روح ما می باشد. کریستال کوآرتز، نمایانگر تلاش ما برای رسیدن به شفافیت است. پایه کریستال، معمولا متراکم و کدر است و به تدریج که بر اثر تلاش های بی پایان، کریستال رشد می نماید، شفاف تر و شفاف تر می شود. همانطور که ما نیز می کوشیم تا هدفهایمان را روشن کنیم و بدنبال تلاشهایمان هستیم.

قدرت کریستال کوارتز

قدرت کریستال کوارتز، مدیون ساختمان آن، رشد آن و کشش آن از عمق زمین، بسوی نور می باشد. تاج این کریستال (نقطه ای در بالای کریستال کوآرتز که نقطه تلاقی شش وجه آن است)، مانند یک مخروط (پیرامید)، می باشد و نمایانگر نیروهای مثلثی است که دو برابر شده اند.

هرچه رأس این کریستال، تیزتر باشد، نیروی درمان کننده آن کاملتر است و از این رأس بعنوان اشعه لیزری استفاده می شود. به این منظور سه وجه بایستی لمس شوند.

کریستال کوارتز، بعنوان کاتالیزور یا هادی انرژی عمل میکند. این کریستال، بعنوان دریافت کننده و منتقل کننده عمل می نماید. کریستال کوآرتز، به عنوان دوست محافظت کننده ای است که اُرای فرد را متعادل و هم آهنگ می سازد و موجب ایجاد تعادل می شود.

کریستال ها بطور خود بخودی خود را با ارتعاشات انسانی هم آهنگ می سازند زیرا میل نزدیکی با روح انسان را دارند و هنگامی که بعنوان زینت، توسط فردی مورد استفاده قرار می گیرند، یا روی بدن نگه داشته می شوند، اتصال های روحی با فرد را ایجاد می کنند.

بخاطر بسپارید که کریستال خود را بشوئید و تمیز نگه دارید، تا کریستال نیز شما را از امواج منفی خارجی محافظت نماید. برای تمیز کردن کریستال کوارتز، کریستال را در آبی که به آن نمک دریا افزوده اید، بشوئید.

نحوه استفاده از کریستال کوارتز

موارد استفاده کریستال کوارتز شفاف نامحدود است. از کریستال کوآرتز در زمینه های درمانی، علمی و صنعتی استفاده می شود. در اعصار باستان در آتلانتیس و لموریا، از کوارتز به عنوان ابزار بسیار اختصاصی و پیشرفته ای استفاده می شده است و این به جهت خصول پرتو نوری و قدرت انتقال ماوراء صوت این کریستال بوده است.

خواندن
برای خود دفترچه نکات مثبت درست کنید

این ویژگی ها را می توان با دنیای الکترونیک  صنایع عصر حاضر مقایسه نمود. در مصر باستان، از کریستال کوارتز در ساختمان اهرام استفاده می شده است تا قدرت نور را به خود جلب نماید. مصری ها به اهمیت شکل و ساختمان مثلثی شکل کریستال کوآرتز، کاملا واقف بوده اند.

در اروپا و در طی جنگ جهانی از کریستال کوارتز بعنوان وسایل تقویت صوت استفاده می شده است. در مواردی که خطوط ارتباطی لطمه می دیده یا بریده می شده اند، کریستالها را در کنار سیم های ارتباطی قرار میداده اند تا ارتباط برقرار باقی بماند.

برای سرخ پوستان آمریکائی کریستال کوارتز بعنوان مقدس ترین سنگ بوده و هست و کریستال کوآرتز را بیانگر روشنائی در زمین می دانند. در برخی از قبائل سرخ پوستی ناف نوزاد را با کوآرتز می برند، زیرا معتقدند که به این وسیله، از لحظه تولد ارتباطی بین کودک، با زمین و نور، آغاز میگردد.

سرخ پوستان از کریستال کوارتز در طی مراسم ویژه در منازل استفاده میکنند و این سنگ را همراه با مرده دفن می نمایند. در بین تبتی ها نیز از کریستال کوآرتز بطور مشابه و با احترام زیادی استفاده می شود.

سرخ پوستان و تبتی ها به مقدّس بودن خاک و سنگ ها و قدرت موجود در عوامل، معتقد بوده اند، بدین جهت سرخ پوستان امریکائی و بودائی های تبتی، غالباً كريستال کوارتز را بمنظور محافظت و ایجاد روشنائی بر روی بدن خویش حمل می نمایند.

سرخ پوستان آمریکائی، کیسه کوچکی را به دور گردن خود آویزان میکنند و در این کیسه، یک کریستال کوآرتز، شاید یک فیروزه و/یا مرجان، علف ها و هر چیزی که به اعتقاد آنها حامل قدرت میباشد موجود است.

تبتی ها کیسه کوچکی را به اطراف کمر یا پای خود میبندند و در این کیسه یک کریستال کوارتز، سایر سنگهای مقدس و کاغذ لوله شده کوچکی که حاوی نوشته یک دعا شاید یک مانترا میباشد موجود است.

کریستال کوآرتز خود یک زمینه جبری از نور و انرژی است و میتواند بعنوان یک محافظ صوتی در مقابل منفی ها بکار رود. این خصوصیت در تمام اندازه های کریستال موجود است از جمله در کریستال های کوچکی که افراد با خود حمل میکنند یا به خود می آویزند، نیز یافت می شود.

عبور یون ها از وراء ساختمان ملکولی، موجب می شود تا کریستال ها به عنوان کمک با ارزشی در تمیز کردن و حنثی کردن شرایط منفی در اُرای افراد هر سنی استفاده شود. از کریستال ها برای تمیز کردن فضاهای بزرگ، نظیر خانه، محل کار و… استفاده می شود.

درمان به کمک کریستال کوآرتز

کریستال کوارتز به عنوان درمان کننده شخصی برای درمان جسم و نیز به عنوان آرام کننده و تغییر دهنده روح استفاده می شود. این کریستال به بهبود حس ششم کمک می نماید و کمک می کند تا نور را در تاریکی تشخیص دهیم و چراخ خود باشیم.

با قرار دادن کریستال کوارتز بر روی بدن، گره هایی که مانع از جریان انرژی می شوند، باز می گردند. در مطلبی به طور مفصل تر در مورد درمان با کریستال کوارتز آموزش داده ایم که می توانید در صفحه آموزش درمان با سنگ کوارتز بخوانید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]