چطور از احساس رهایی برای ایجاد ارتعاش جذب استفاده کنیم؟

یکی از مهم ترین کارها برای جذب خواسته هایمان، توجه ویژه به احساس رهایی برای ایجاد ارتعاش جذب است. در این مطلب می خواهیم به شما بگوییم که چطور می توانید از این احساس برای رسیدن به تمام خواسته هایتان استفاده کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

قصد داریم تا از احساس رهایی برای ایجاد ارتعاش جذب با شما صحبت کنیم. باید بدانید که در جایی قرار دارید که باید باشید، من جایی هستم که باید باشم. من در روابطم، وضعیت بدنیم، وضعیت مالی و خانوادگی ام در جایی قرار دارم که باید باشم و این یعنی من ارتعاشاتی را فرستاده ام و این ارتعاشات موجب شده اند تا تمام آن چیزها به سمت من به شکلی ثابت جذب بشوند.

به عبارت دیگر تمام چیزهایی که در زندگی تجربه می کنید اتفاقی نیست بلکه نتیجه ارتعاشات و الگوهای فکری است که از خود می فرستید، ما از هماهنگ شدن درست و حرکت و جهت گیری به سمت خواسته هایتان صحبت می کنیم.

علت اینکه مشتاقانه می خواهیم این موضوع را به شما یاد بدهیم این است که اگر این جمع را ترک کنید و چنین باورهایی در شما ایجاد شود مانند اینکه خود، نقطه جذب خودتان هستید و ارتعاشاتی که می فرستید قانون جذب به آنها پاسخ می دهد.

اینکه با توجه به احساسی که دارید می توانید بفهمید که آیا به خود واقعی تان نزدیک هستید یا خیر، اینکه تنها چیزی که باید برایتان با اهمیت باشد احساس خوبتان است و اینکه باید افکار و رفتار خود را با توجه به احساساتتان هدایت کنید نه واقعیت هایی که مشاهده می کنید.

در این صورت است که می توانید به شادترین خالق و آفریننده ای که پا به این جهان گذاشته است تبدیل شوید. هر چیزی کمتر از آن شما را از خود واقعی تان دور می سازد. پس احساس رهایی همان چیزی است که می خواهید و ما به شما نشان می دهیم که چه افکاری داشته باشید تا به این احساس دست پیدا کنید.

استفاده از احساس رهایی برای ایجاد ارتعاش جذب

در چنین مواردی معمولا موضوعات زیادی وجود دارد که شما دوست دارید مطرح کنید. ما نیز خیلی دوست داریم از موضوعاتی که برایتان اهمیت دارد صحبت کنیم چیزی که می خواهیم بگوییم این است که همین الان شما در حال ارسال ارتعاشید و اگر برای مدت کوتاهی روی آن بمانید فرکانسی را می سازد که زیربنای الگوهای جذب می گردد.

بنابراین اگر همین الان از زندگی دلخواه خود صحبت کنید و داستان جدیدی از آن بیان کنید خیلی می تواند به شما کمک کند. اگر از آنچه که تاکنون بوده است صحبت کنید این کار باعث می شود که تنها همان الگوهای جذب را نگه دارید.

آیا می توانید درک کنید که چیزهایی که شما به آن جذب منفی اطلاق می کنید در حقیقت اجازه ندادن به جذب های مثبتی است که خود ایجاد کرده اید؟ هیچ منشاء تاریکی در کار نیست. وقتی به اتاق تاریک می روید به دنبال کلید تاریکی نمی گردید، آن را نمی زنید و منتظر نمی مانید تا تاریکی روشنایی اتاق را در بر بگیرد.

خواندن
جلوگیری از صدمه دیدن هنگام تمام کردن رابطه آسیب دیده

می دانید که این اتفاق نمی افتد، هیچ منشاء بدی، شر و یا بیماری وجود ندارد. اینها وقتی اتفاق می افتد که جلوی جاری شدن جریان را می گیرید و اجازه حرکت به سمت زندگی دلخواهتان را نمی دهید، همه چیز خیلی آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

چرا که تمام قدرت شما اکنون و در همین لحظه وجود دارد، در همین لحظه است که شما می توانید ارتعاشی را فعال کنید، حتی می توانید ارتعاش چیزی را که مدت ها قبل اتفاق افتاده فعال کنید اما این کار را در همین لحظه انجام می دهید، می توانید منتظر اتفاقاتی که فردا و یا در آینده رخ می دهد باشید اما ارتعاش آن را همین الان فعالیت می کنید.

برای ایجاد ارتعاش جذب تنها 68 ثانیه کافیست

پس به هر چیزی که فکر کنید در لحظه ارتعاش آن را فعال می کنید و این ارتعاش نقطه جذب شما را می سازد. اگر برفکری تنها به مدت ۱۷ ثانیه تمرکز کنید و ارتعاش آن را بفرستید قانون جذب نیز وارد عمل می شود و افکاری شبیه به آن را به سمت شما هدایت می کند.

اگر این فکر را هم به مدت ۱۷ ثانیه در ذهن خود نگه دارید فکر دیگری شبیه به آن به ذهن شما می آید و اگر این کار را ادامه دهید تنها در مدت ۶۸ ثانیه به هماهنگی ارتعاشی با هر فکری که داشتید می رسید و آن فکر به اندازه کافی حرکت می کند.

در نتیجه نشانه هایی از ظهور و تجلی خواسته در مقابل چشمان شما قرار می گیرد. همه اش همین است. تنها ۶۸ ثانیه از خواسته های خود صحبت کنید نه چیزهایی که نمی خواهید. آیا در زندگی خود چیزهایی دارید که مطابق میل شما هستند؛ پس صحبت از آنها را ادامه دهید.

آیا در زندگی خود چیزهایی دارید که مطابق میل شما نیستند؟ از آنها صحبت نکنید، ولی شما چه جوابی می دهید؟ میگویید: ولی من سرم شلوغ است من کارهای زیادی برای انجام دادن دارم”.

نکته مثبتی که وجود دارد این است که از این به بعد هر زمان که احساس منفی در شما ایجاد شود و افکار منفی داشته باشید متوجه آن خواهید شد و این موضوع خیلی خوب است چون زمانی می توانید چیزهای بهتری را انتخاب کنید که از انتخاب های خود آگاه باشید. بنابراین احساس رهایی چیزی است که باید به دنبال آن بگردید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 2]