معرفی اعداد کیهانی 1 تا 9

اعداد 1 تا 9 علاوه بر مهم بودن برای ساخت اعداد بزرگ تر، اعداد کیهانی و رمزآلودی نیز محسوب می شوند. در این مطلب می خواهیم در مورد اعداد کیهانی 1 تا 9 صحبت کنیم و خصوصیات این اعداد را برای شما شرح دهیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

زمین در شش روز بوجود آمد و در شش روز هم پایان می پذیرد. اگر نوزادی به دنیا می آید، تا زمانی که خصوصیات فردی او شکل نگرفته و یا آن که ارتباط او با منبع هستی برقرار نگردیده، نمی تواند فردی مادی شود و با آن خصوصیات زندگی کند.

بیشتر انسانهای کره ی زمین، پس از 6 روز کیهانی که برابر با یک سال و 5 ماه و 3 هفته و 4 روز و 15 ساعت و 12 دقیقه و 25 ثانیه و 12 صدم ثانیه .. می باشد، دارای حرکتی مادی گشته و می توانند به عنوان یک فرد مادی زندگی کنند. البته این عدد در برخی مواقع و در مورد اشخاص مختلف ، متفاوت میباشد.

جزوه آموزش جامع علم اعداد

جزوه آموزش جامع علم اعداد به زبان فارسی

کامل ترین جزوه علم اعداد به زبان فارسی

نحوه محاسبه اعداد کیهانی 1 تا 9

این عدد (6)، بنابر شخصیت فردی هر انسانی، کم یا زیاد می گردد و اگر فردی بخواهد زمان بوجود آمدن حرکت خویش را بداند بهتر است که عدد ماه و روز تولد زمینی خویش را، در یکدیگر ضرب کرده و سپس آن عدد را از کل روزهای سال (365) کسر نموده و پس از ساده کردن و تبدیل آن به یک عدد یک رقمی، آن را از عدد 9 کسر نمایید و عدد کیهانی فرد بدست می آید.

مثلا روز تولد کسی 12 هست و ماه تولدش 10 یعنی دی ماه هست

10 (روز) x 12 (ماه) = 120

365 – 120 = 245

که سه رقم 245 را با هم جمع کرده تا عدد ساده بدست آید که میشود 11

2 + 4 + 5 = 11

بعد دو رقم 11 را با هم جمع کرده که میشود 2

1 + 1 = 2

و حالا دو را از نه کم کرده که میشود هفت

9 – 2 = 7

عدد حاصل شده، به این معناست که این فرد در 7 روز کیهانی، حرکتهای مادی خویش را آغاز نموده است.

اگر نتیجه محاسبات بالا برای شما عدد صفر شد، به این معنا است که شما باید همان عدد 9 را به عنوان عدد کیهانی خود انتخاب کنید.

خصوصیات کلی اعداد کیهانی 1 تا 9

خصوصیات کلی افراد با توجه به عدد کیهانی آن ها در ادامه ذکر شده است.

خصوصیات عدد کیهانی 1

افرادی که در این گروه قرار دارند ، دارای نوعی خصوصیات و خلق و خوی بسیار آرام و ملایم می باشند. اغلب آنان ، از نظر حسی قوی بوده و به وسیله ی حواس پنجگانه ی خویش، همه چیز را تشخیص میدهند. اغلب این افراد در سنین بالای پنجاه سالگی و در برخی مواقع ، دچار نوعی اختلال حواس میشوند.

همچنین، هنگامی که این گونه افراد، به دوران نوجوانی قدم میگذارند، اغلب دچار گوشه گیری و یا لجبازی شدید با خانواده ی خویش میشوند که این مورد در پسرها بیشتر است. اما این خصوصیات آنان، قبل از دوران جوانی به پایان خواهد رسید. و اغلب به فردی منزوی تبدیل می شوند که ممکن است از همه کس دوری کنند.

آنها دوست دارند در تنهایی بسر برند تا در میان جمع. اغلب افراد گروه یک، از هوش سرشاری برخوردارند. دارا بودن این هوش گاه برای آنان مفید و گاه مضر است. اغلب این افراد، در جوانی و یا میانسالی می میرند، چرا که حرکتهای کیهانی، این گونه افراد را، سریعتر به انرژی تبدیل می نمایند.

خصوصیات ارائه شده تنها بخشی از خصوصیات افرادی با عدد کیهانی 1 است. اگر دوست دارید خصوصیات کامل این گروه را بدانید، کافیست جزوه آموزش جامع علم اعداد را تهیه کنید. در این جزوه ما خصوصیات تمام اعداد کیهانی را به همراه سایر اعداد از جمله اعداد روحی و اعداد شخصیتی، آموزش محاسبه این اعداد و… را برای شما شرح داده ایم.

خصوصیات عدد کیهانی 2

افراد این گروه: برخلاف گروه یک، منزوی نبوده و دوست دارند خود را در جمع مطرح کنند. اغلب آنان در دوران نوجوانی در مجامع می درخشند و معمولا به صحبتهای خنده دار، دیگران را سرگرم می نمایند. البته 95% از آنان، این گونه عمل میکنند و بقیه بر خلاف این دسته بوده و شخصیتی بسیار محتاط و منزوی دارند و بیشتر به گروه یک شباهت دارند.

آینده، ثروت و خوشبختی، اولین قدمی است که یک نوجوان یا جوان گروه دو، جهان را بر اساس آنها می شناسند. اغلب آنان دوست دارند در زندگی بهترین و ثروتمندترین افراد باشند. آنها دارای شخصیتی بسیار جالب بوده و دوست دارند که
مورد لطف و توجه همگان قرار گیرند.

به همین دلیل، همیشه به دنبال کسب ثروت هستند و هیچ گاه از این کار خسته نمیشوند. آنان معمولا بیشتر از بقیه تلاش می کنند و دسترنج خویش را هر چه بیشتر انباشته می نمایند. همچنین، آنان معمولا دیر ازدواج می کنند. چرا که ترجیح میدهند جهت زندگی آینده خویش، اول تمامی چیزهایی را که میخواهند ، بدست آورده و سپس تشکیل خانواده دهند.

این گونه افراد، معمولا به خانواده خویش بسیار علاقمند بوده و از زندگی در کنار آنها، خصوصا همسرشان لذت می برند. البته، به علت آن که افراد این گروه بسیار مغرور هستند، هیچ گاه نسبت به دیگران و همسرشان ابراز علاقه نمیکنند. چرا که آنان در درون خویش دارای غرور بوده و محتاج محبت هستند.

برای مطالعه سایر خصوصیات این گروه، به صفحه جزوه آموزش علم اعداد مراجعه کنید.

خصوصیات عدد کیهانی 3

این عدد معرف افرادی با روحیه ای شاد و خندان است. این افراد، معمولا در جمع می درخشند و دیگران را به خندیدن وا می دارند. مخصوصا مردان این گروه بسیار طنز مزاج بوده و همیشه خنده بر روی لبانشان نقش می بندد. آنان، دیگران را در هر حالی، به خنده وادار می کنند تا سالم و تندرست گردند.

اغلب افراد این گروه، به بیماریهای معده، روده و گاه کلیه مبتلا میشوند. برخی از مردان این گروه به تنگی آئورت نیز دچار میشوند. اما زنان این گروه دارای قلبی بسیار سالم هستند و آنان، افرادی مطمئن، قابل اعتماد و بسیار راستگو و صادق هستند، طوری که شما می توانید با آنها به راحتی درد و دل کرده و مشکلات خویش را با آنان در میان بگذارید.

در میان افراد گروه های مختلف، افرادی وجود دارند که از نوعی ارتباطات ذهنی و یا بالاتر برخوردارند. اما برخی از آنان از این توانایی خویش استفاده کرده و برخی نیز به این الهامات اهمیت نداده و آنها را خفه می کنند.

بنابراین، به افراد گروه های 1، 3 و مخصوصا 5 و 7 و 9 توصیه می گردد که ارتباطات کوچک خویش را سد نکرده و در جهت انجام تماسهای قوی و بزرگتر و بسیار زیبا با انرژیهای کائنات باشند. چرا که برخی از این افراد، ماموریت و وظیفه ی الهی بر عهده دارند که از طریق این ارتباطات، به آن پی می برند.

خصوصیات کاملتر افراد با عدد کیهانی 3 در جزوه آموزش علم اعداد ذکر شده است.

خصوصیات عدد کیهانی 4

شانس این گروه بسیار زیاد است. این افراد معمولا به اشخاص پر شانس و یا خوش شانس معروفند، چرا که اغلب در کارها و یا معاملات و در ازدواج و… افراد موفقی هستند. البته، با این که افراد خوش شانس، معمولا خوشبخت نیز هستند، اما این افراد، برخلاف اشخاص خوش شانس دیگر هستند.

چرا که امواج صوتی و یا ذهنی در این افراد بسیار قوی بوده و ممکن است امواج مثبت و یا منفی آنها در مورد هر فردی، خصوصا خودشان نیز موثر باشد. خوش شانسی آنان به علت به وقوع پیوستن دعا و یا خواسته ی ایشان است که همیشه موجب کارهای مثبت نخواهد شد.

بلکه ممکن است امواج منفی آنان حتی در مورد خودشان نیز، به وقوع پیوسته و زندگیشان را تباه سازد. البته دوباره می توانند زندگی خویش را زیبا و آرام سازند، اما زمان لازم است .

بنابراین، به این افراد توصیه می گردد که هنگام عصبانیت، کنترل خود را از دست نداده و سعی کنند دعا بخوانند و یا اصوات منفی را از خود دور کنند، چرا که امواج منفی، همیشه سریعتر از امواج مثبت عمل می کنند. این افراد، بسیار خوش قلب و مهربان هستند.

توصیفات بیشتر در جزوه آموزش علم اعداد قرار دارد.

خصوصیات عدد کیهانی 5

شاخص ترین افرادی که در میان گروه اعداد کیهانی 1 تا 9 از نظر محبت کردن به دیگران وجود دارند، افراد این گروه بوده که همیشه در پی محبت نمودن به دیگران و یا جذب اطرافیان به سوی خود می باشند.

برای آنان محبت، از همه چیز و همه کس مهم تر بوده و می بایست این حالت شخصیتی خویش را حفظ کنند. در غیر این صورت، هیچ گاه در کارهای خویش موفق نخواهند شد.

خواندن
قانون کیهانی اعداد

افراد این گروه، معمولا دیرتر ازدواج می کنند و هیچ گاه در صدد بدست آوردن پول و ثروت نیستند و ثروت دنیایی در نزد آنان پوچ و بیهوده است. این افراد معمولا دارای هوش زیادی بوده و همانند گروه یک، از این قدرت خود، گاه سود برده و گاه استفاده مفید نمی نمایند.

به افراد این گروه توصیه می شود که از این استعداد خویش در جهت معنویات و حقانیت، استفاده کنند. چرا که این امور، چیزهایی تمام نشدنی و حقیقی هستند. آنان معمولا رازهای خویش را در درون پنهان نموده و به کسی ابراز نکرده و دوست دارند که آن رازها را فقط درون کتاب قلب نوشته و گاه خود بخوانند.

آنان حتی به همسر خویش ابراز دوست داشتن و عشق نمی نمایند، آنان ممکن است در ظاهر افرادی خودپرست و مغرور جلوه کنند، اما مهربان و دلسوز هستند. در حدود 60% خانمهای این گروه، از داشتن فرزند برای مدتی کوتاه و یا برای همیشه، محروم میشوند.

توضیحات و خصوصیات بیشتر، در جزوه علم اعداد سینرژی.

خصوصیات عدد کیهانی 6

این گروه افراد، بسیار ملاحظه کار و مهربان هستند. آنان همیشه علم را برتر از ثروت می دانند. البته چنانچه بخواهند، ثروت زیادی کسب می کنند. اغلب دانشمندان، فیلسوفان، ریاضی دانان و مخترعین و مکتشفین، در این گروه قرار دارند. چرا که تلاش بسیار آنان به همراه علاقه زیاد به علم، آنها را در درجات بالای علمی قرار می دهد.

مخصوصا مردان این گروه، دارای علاقه شدیدی به کار و تحقیقات علمی خویش بوده و تقریبا تمام اوقات زندگی را در این راه سپری می نمایند. بنابراین، ممکن است باعث آزردگی همسر و یا فرزندان خویش گردند. اما عشق به کار و علم، به آنان لذتی میدهد که بالاتر از هر نوع عشق و یا ثروت دنیوی می باشد.

از این جهت ، اغلب این افراد کمتر در جمع وارد شده و بیشتر در تنهایی بسر می برند. آنها همیشه از خانه و زندگی معمولی، فراری بوده و 60% این افراد معمولا بدون خانواده و یا دور از آنها زندگی میکنند. چراکه اغلب اوقات خویش را در آزمایشگاه، کتابخانه، مراکز تحقیقات و یا مکانهای دور افتاده هستند.

بروز بیماریها، گاه منجر به مرگ و یا افسردگی شدید آنان می گردد و ممکن است دیگران، آنان را دیوانه خطاب نمایند. اما آنها بر همه چیز آگاه بوده و رفتارهای دیگران را، کاملا زیر نظر دارند. بنابراین، آنان زرنگتر از آن چیزی که اطرافیان می پندارند بوده ،اما اغلب به بیماریهای قلبی، ریوی، مغزی و یا غددی مبتلا میشوند و یا بر اثر سکته های مختلف می میرند.

خصوصیات بیشتر افراد عدد کیهانی 6 در جزوه علم اعداد سینرژی ذکر شده است.

خصوصیات عدد کیهانی 7

این عدد و عدد 9، اعدادی هستند که ارتعاشات سنگینی (البته نه به سنگینی عدد 9) از خود بر جای می گذارند. افرادی که در این گروه عدد کیهانی قرار دارند، افرادی خون گرم و درون گرا هستند. آنان خیلی سریع، رفتار دیگران را شناخته و گاه از آنها درس گرفته و در رفتار و زندگی خویش، استفاده می نمایند.

آنان همه چیز را بر وفق مراد دیگران انجام داده و دوست دارند که احترام افراد، در هر شرایطی حفظ شود. آنان احترام گذاشتن به خردسالان و افراد مسن را یکی از وظایف خویش دانسته و همیشه در زندگی موفق هستند. این نوع افراد، اغلب پدران و مادران خوبی بوده و با همسران خود سازگاری دارند.

آنها بیشتر از هر پدر و مادری، فرزندانشان را درک می کنند. و اغلب به خواسته های بحق فرزندانشان عمل می کنند. این گونه افراد، زندگی را همانند دیگران نمی بینند. چرا که با خود می اندیشند که سالها وظایفی دارند که باید با نظم، همانند هستی انجام گیرد. بنابراین، آنان اغلب به دنبال حقیقت هستند.

این گروه را اغلب می توان در میان مدیومها، استادان حق، نمایندگان آنها و حتی در بین بوداییها، مرتاضان و… پیدا نمود. آنها هر کدام به نوبه خود، راه حقیقت را جستجو می کنند تا به مقصد برسند. اما از میان افرادی که از سوی انرژیهای عظیم، برای ماموریتی ویژه در زمین انتخاب می گردند، افراد گروه 7 و 9 بیشتر است.

اگر دوست دارید خصوصیات بیشتر افراد با عدد کیهانی 9 را بدانید. از جزوه آموزش علم اعداد استفاده کنید.

خصوصیات عدد کیهانی 8

تنها گروهی که در سالهای خرگوش، گربه و مار ناموفق خواهند بود، افراد این گروه هستند که این سالها در نوع کار یا سلامتی آنان نیز موثر است. افراد این گروه، بسیار خشن بوده و ظاهری ناملایم و با تحکم دارند. اما، آنان در درون بسیار مهربان و آرام بوده وحتی کمی ضعیف نیز هستند.

آنان ممکن است کمتر سالم بوده و حتی عصبی نیز باشند. در حدود 60% افراد این گروه، مخصوصا خانمها، دارای بیماری ام اس بوده و به انواع میگرن و سردردهای عصبی و حتی بیماریهای عصبی دچار میشوند. مردان این گروه، کمتر به این نوع بیماریها دچار میگردند، در عوض، بیماریهای ژنتیکی در آنان بسیار مشاهده میشوند.

افراد این گروه ممکن است به بیماریهای کلیوی ، معده ، روده ، مثانه و قلبی نیز دچار گردند. بنابراین، توصیه می گردد که این افراد از مصرف انجیر، توت، فلفل دلمه ای و بادمجان دلمه ای، حتما دوری نمایند. آنان می توانند از گوشت ماهی، گوسفند و گیاهان سبز رنگ همانند فلفل سبز، خیار، کاهو، انواع سبزیجات، خربزه و… استفاده نمایند.

این نوع سبزیجات و میوه ها، به سلامتی این افراد کمک زیادی می کند. افراد این گروه، اغلب دارای هوش سرشاری بوده و برخی از آنان از این قدرت خویش در کسب پول و ثروت و برخی نیز جهت کسب شهرت و مقام، از این هوش خویش استفاده می نمایند. تا خود را بر دیگران برتری دهند.

با تهیه جزوه آموزش علم اعداد به زبان فارسی، می توانید تمام خصوصیات افراد این عدد را مطالعه کنید.

خصوصیات عدد کیهانی 9

این عدد در میان بقیه اعداد کیهانی 1 تا 9 ، بسیار خوش یمن و موفقیت آمیز است. چرا که افراد این گروه، چنانچه در روزهای 9 و 18 و27 هر ماه، کارهای خویش را انجام دهند، بسیار موفق خواهند بود.

این گروه افراد، بسیار مهربان، صادق و با محبت هستند. آنان همه را دوست داشته و خیرشان به دیگران می رسد و اغلب در زندگی، خوش شانس و موفق هستند. اغلب افراد این گروه، دارای نوعی ارتباطات ذهنی، بینایی، شنوایی و… بوده و برخی از آنان، با انرژیهای سطوح بالای کیهانی در ارتباطند.

این نوع افراد، ممکن است از جانب حق و یا نمایندگان و یا انرژیهای سطوح دیگر، جهت انجام وظایف خاصی منسوب گردند که گاه حکم پیامبری و رسالت نیز به آنان داده می شود که از این میان، می توان حضرت عیسی (ع) و یا دیگر پیامبران را نام برد.

این افراد از میان خود مردم عادی انتخاب می گردند تا مردم، آنان را باور داشته و به حقانیت حق ایمان آورند. این گروه افراد، اغلب دارای زندگی ساده و بی ریا بوده و به همه کمک می کنند. آنان ترجیح می دهند به گفته های یک فرد فقیر گوش فرا دهند، تا فردی ثروتمند که از اموال و ثروتش سخن می گوید.

آنان همچنین، خواهان فراگیری علم هستند و از افرادی که به هر نحوی، به سوی علم و دانش می روند، بسیار خشنود و راضی بوده و آنان را بر دیگر مردم ترجیح می داده اند. اخلاق و رفتار این گونه افراد، کاملا آرام و خونسرد است و کمتر دچار بیماری می گردند و اغلب سالم بوده و بیش از 80 سال، عمر می کنند.

سخن پایانی

توضیحات بالا تنها بخش کوچکی از خصوصیات افراد با اعداد کیهانی 1 تا 9 است. در کامل ترین جزوه آموزش علم اعداد به زبان فارسی، ما تمام این خصوصیات را به همراه توصیف و تفسیر سایر اعداد، برای شما ارائه کرده ایم. پس اگر دوست دارید از تمام ویژگی های شخصیتی و سرنوشت زندگی خود با خبر شوید، حتما این جزوه را تهیه کنید.

برای تهیه این جزوه، بر روی دکمه ای که در ادامه قرار داده ایم، کلیک کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 9 میانگین: 3]