کتاب هنر مردن

در کتاب هنر مردن به داستان ها، درس ها و اشعاری در مورد مرگ می پردازیم و ذهن خود را در مورد این پدیده مهم زندگی آگاه کنیم. برای دریافت رایگان این کتاب در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

معرفی کتاب هنر مردن

مطالعه کتاب هنر مردن فرصت استثنایی برای دیدن و شنیدن داستان هایی الهام بخش درباره مراقبه گرانی که مملو از خرد تمرین مراقبه خود بودند و با شجاعت و آرامش به استقبال مرگ رفتند؛ برای شما فراهم می کند.

گزارش های مرگ والدین، همسران، کودکان و دوستان را می خوانید. اغلب بازماندگان در حالی که شاهد بودند، عزیزانشان با رضایت و تعادل ذهن به استقبال مرگ رفته اند، با وجود از دست رفتن عزیزی که جایگزینی برایش نداشتند آکنده از شادی غیرقابل باوری بودند.

بودا گفت: «فقط دو موضوع را آموزش میدهم بدبختی و راه خروج از بدبختی را». مجموعه نوشته هایی مانند شرح گوینکاجی درباره آموزش بودا، اشعار مقدس بودا، داستان های شاعرانه راهبان و راهبه ها از زمان بودا و گزارشهای مراقبه گران همه از پذیرش حقیقت درد و رنج نشأت گرفته اند.

آن نوشته ها بیانگر نمونه هایی الهام بخش از افرادی است که با تمرین خود قدرت گرفته و مزه رهایی را چشیده اند و همچنین کارآمدی راه خروج از بدبختی را به شکل قانع کننده ای ثابت کردند.

داستان های کتاب هنر مردن برای کمک به تداوم کار و تقویت مراقبه گران ثابت قدم ویپاسانا که در جستجوی رهایی هستند، همچنین برای تشویق کسانی که برای یافتن آرامش و تکنیک خودشناسی واقعی و پرورش خِردشان در تکاپو هستند، گردآوری شده است.

باشد که ثمره راه تعالیم بودا را تجربه کنید، از رنج و اندوهی که در طول عمرتان با آن ها مواجه هستید رهایی یابید. برای دریافت رایگان کتاب هنر مردن به ادامه متن مراجعه نمایید.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 4.25 مگابایت
 • تعداد صفحات : 249 صفحه
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 2 میانگین: 3]