کتاب مردم جهان بیایید اثر س. ن. گویانکا

کتاب مردم جهان بیایید گزیده ای از ابیات هنری س. ن. گویانکا مدرس بزرگ مراقبه ویپاسانا در مورد صلح، آزادی و عدالت در جهان پیرامون ماست. نسخه فارسی این اثر ادبی را به تمام افرادی که به دنبال صلح و آزادی هستند تقدیم می کنیم. برای دریافت رایگان این کتاب به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

معرفی کتاب مردم جهان بیایید

کتاب مردم جهان بیایید مجموعه ای از ابیات هندی است که س. ن. گویانکا در طی دوره ده روزه ویپاسانا آنها را خوانده است. سالیان بسیاری است که این اشعار الهام بخش دانش آموزان او بوده اند.

 این اشعار بعدها به حروف رومی آوانویسی و به زبان انگلیسی ترجمه شدند تا دانش آموزان انگلیسی زبان سراسر جهان از آنها بهره مند گردند. بودا اغلب “دوها” را که یکی از قالبهای شعری محبوب هندی ست و شبیه به گاتها (قطعه) میباشد به کار میبرد.

حتی امروز نیز دها بخش قدرتمندی از فرهنگ هند را تشکیل می دهد. “دوها” از موقعیت برجسته ای در ادبیات هند برخوردار است زیرا حکما از دیرباز افکار بسیار والای خود را به این طریق ابراز کرده اند.

این دوها ها با ارتعاش های دامما می تپند. هر چند این دوها ها الهام بخش هستند، اما به هیچ رو بخشی از مراقبه نمی باشند. فرد به منظور مراقبه باید به تجربه خویش رجوع کند و پدیده به سطح آمدن و رد شدن را در چارچوب بدن و از زمان تا زمان، از لحظه به لحظه مشاهده نماید.

بسیار شادمان هستیم که این صفحات را در اختیار دانش آموزان ویپاسانا و تمامی افراد علاقه مند به گام برداشتن در مسیر دامما – راه آرامش – خوشبختی و رهایی کامل – قرار داده ایم. کتاب مردم جهان بیایید اکنون به زبان فارسی در اختیار شماست.

خواندن
متولدین هر ماه چه خصوصیاتی دارند؟

این کتاب را می توانید به صورت رایگان از وبسایت سینرژی با ناهید دریافت کنید و با خواندن این ابیات، افکار خود را در مسیر آزادی و صلح قرار دهید.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 2.8 مگابایت
 • تعداد صفحات : 44 صفحه
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 2 میانگین: 1.5]