طراحی رمز عابربانک

توضیحاتی در مورد طراحی رمز عابربانک

سلام ممنون از اعتماد شما ❤️❤️

مورخان و باستان شناسان بر اين باورند كه اولين بار محاسبات پيچيدهء رياضي و ستاره شناسي در بين النهرين انجام شده اند و با توجه به استانداردهاي امروزي علم رياضات آنها بسياري از خواص اعداد را شناخته و در علم هندسه بسيار پيشرفته بوده اند، بطوريكه يافته هاي آنها همچنان امروزه در مدارس تدريس مي شود و حتي گاهي اين يافته ها با نام هاي ديگر در بين ما شهرت دارند، مانند نظريهء فيثاغورث كه اولين بار با آن در الواح بين النهرين بر مي خوريم.

اعداد معانی زیادی به همراه خود دارند و زندگی ما ارتباط تنگاتنگ با این اعداد دارند. اعدادی مثل آدرس منزل، آدرس محل کار، شماره تلفن، شماره حساب و ده ها عدد دیگر که ما را احاطه کرده اند هر کدام به اندازه انرژی نهفته خود و ارتعاش خود می توانند در زندگی روزمره ما تاثیر زیادی بر جای بگذارند که ما از آنها بی خبریم. برای مثال اعدادی که دارای صوت های بسیار سنگین و ارتعاشات بالا و هماهنگ و هم چنین انرژی های بی کران هستند، عبارتنداز :3 ، 7 ، 9 و 40 که هریک از این اعداد، به نوبه خود با زندگی بشر آمیخته شده است.

رمز عابربانک مخصوص شما طبق سیستم عددشنای کلدانی طراحی می‌شود و یک مانترا مخصوص عددی که روش استفاده مخصوصی دارد برای افزایش فرکانس مالی شما نیز داده می‌شود. تکنیکی است که متعهد شما برای انجام دادنش لازم است.برای انجام این تکنیک نیز به یک گلدان نیاز دارین (بسیارخاص است و افرادکمی از آن اگاهی دارند) که توضیحات بیشتر همراه رمزعابربانک مخصوص شما تقدیمتون میشود.

مهم: طراحی رمز عابربانک هر ماه در زمان شروع ماه نو انجام می شود و درخواست های شما در ایام ماه نو آماده خواهد شد.

برای دریافت رمز عابربانک براساس ارتعاش مالی تان، به این پیج در اینستاگرام دایرکت دهید:

https://instagram.com/synergy.astro

طراحی رمز عابربانک

نکاتی در خصوص طراحی رمز عابربانک

  • بعد از ثبت درخواست طراحی رمز عابربانک در زمان ماه نو هر ماه انجام خواهد شد و رمز عابربانک شما در پنل کاربری تان قرار می گیرد.
  • در هنگام ثبت درخواست، انتهای درخواست باید صفحه درخواست طراحی رمز عابربانک شما با موفقیت ثبت شد را به همراه شماره تراکنش مشاهده کنید.
  • به همراه رمز عابربانک یک مانترا نیز برای شما ارسال می شود.
  • طراحی رمز عابربانک بر مبنای سیستم عددی کلدانی است.

به حاشیه ها و صفحات زرد اعتماد نکنید.
عشق از قلبِ من به قلبِ شما
ناهید❤️

1 دیدگاه
نجمه کاظمی

از مطالب لذت بردم وآگاهی ام بیشتر شد امیدوارم این پیج مثل سایر پیج ها بی اثر نباشد!

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.