پکیج خودسازی و جذب سینرژی

پکیج خودسازی و جذب سینرژی

ما در پکیج خودسازی و جذب سینرژی روزانه برای شما تکنیک و تمرینی در نظر می گیریم و در اختیارتان قرار می دهیم که در زندگی روزانه باید استفاده کنید. این تکنیک ها بدون شک برای شما بسیار جذاب خواهند بود. هم از انجام آن ها لذت می برید، هم به شناخت دقیقی نسبت به خودتان و زندگی تان می رسید.

سوالات متداول

مفهوم خودسازی به چه معناست؟

به زبان کاملا ساده، ما خودسازی می کنیم تا خودمان را بهتر بشناسیم. در حقیقت ما با خودسازی به دنبال آشتی با خود، درک خود و رسیدن به این موضوع که چه چیزی از زندگی خود می خواهیم، هستیم. با خودسازی، متوجه می شویم که به چه کارهای علاقه داریم، چگونه می توانیم زندگی را برای خود زیباتر کنیم، چگونه زندگی هیجان انگیزتری داشته باشیم، چطور برای خود بهترین برنامه را برای رسیدن به خواسته هایمان بچینیم و خلاصه کلام، چه کار کنیم تا زندگی برایمان لذت بخش شود و بتوانیم هم از تمام فرصت های آن استفاده کنیم و هم شادی و خوشحالی را در تمام لحظات زندگی احساس کنیم.

چه کسانی به خودسازی نیاز دارند؟

خودسازی برای تمام افراد مناسب است. هیچ کس نمی تواند به طور دقیق بگوید چه چیزی از زندگی خود می خواهد، چگونه به خواسته های خود می تواند برسد، چطور زندگی شاد و موفقی داشته باشد و… اما به کمک خودسازی، به این قبیل سوالات می توانید پاسخی مناسب زندگی تان دهید. ولی اگر دچار چنین مشکلاتی هستید، خودسازی مناسب شماست:

 1. ناامید هستم
 2. انگیزه ندارم
 3. نمیدانم از کجا شروع کنم
 4. بی هدفم
 5. احساس بیهودگی دارم
 6. افکار منفی و صداهای منفی دارم
 7. احساس تنفر دارم
 8. نمیتوانم ببخشم
 9. اعتماد به نفس ندارم
 10. ارتباطاتم را نمی دانم چگونه مدیریت کنم
 11. با همکارم با پارتنرم مشکل دارم
 12. ترس و نگرانی و اضطراب زیادی دارم
 13. خوب نمیخوابم
 14. قدرت انتخاب و تصمیم گیری ندارم
 15. سریع دست و پامو گم میکنم
 16. سریع کم میارم
 17. از خودم بدم میاد
 18. از فلانی بدم میاد
 19. خوشحال نیستم
 20. نمیتوانم که خوشحال بشم
 21. و مسائل مشابه دیگر

در پکیج خودسازی و جذب سینرژی چه کار می کنیم؟

ما در پکیج خودسازی و جذب سینرژی روزانه برای شما تکنیک و تمرینی در نظر گرفته ایم و در اختیارتان قرار داده ایم که در زندگی روزانه باید استفاده کنید. این تکنیک ها بدون شک برای شما بسیار جذاب خواهند بود. هم از انجام آن ها لذت می برید، هم به شناخت دقیقی نسبت به خودتان و زندگی تان می رسید.

چگونه می توانم پکیج خودسازی و جذب سینرژی را تهیه کنم؟

شما از طریق همین صفحه در فروشگاه وبسایت سینرژی با ناهید می توانید پکیج خودسازی و جذب سینرژی را تهیه نمایید. همچنین اگر برای خرید از وبسایت مشکل دارید، می توانید از طریق شماره واتس اپ 09332634427 نیز در این دوره شرکت کنید. فقط کافیست به این شماره در واتس اپ پیام دهید.